O’qituvchilar

Maktabimizning o'qituvchilar jamoasi

Abdiyeva Muhabbat Ishmamatovna

boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 603-11-79
Email: muhabbat@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan, shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Abdiyeva Norjon Ibragimovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: anorjon@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan, shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Avazov Yashin Qayumovish

Musiqa fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: Avazovyashin@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Aliqulova Maloxat Lapasovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 316-28-70
Email: Aliqulova maloxat@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Seshanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Almanov Aziz Mardonovich

Huquq fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 462-66-72
Email: aziz@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Axadova Malika Zohid qizi

maktab kutubxona rahbari
Telefon: +998 (90) 443-54-52
Email: malikak@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Achilova Norsara Karomovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 458-78-25
Email: Achilovanorsara@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, Juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ashurova Hafiza Eshturdiyevna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 289-77-88
Email: Ashurovahafiza@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Babasheva Xurshida Boymuratovna

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: Babashevaxurshida@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Juma, shanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Berdiyeva Dilyayra Xurram qizi

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: Berdiyevadilyayra@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Boboqulova Ra'no Nurmamatovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 464-40-36
Email: Boboqulovara'no@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbdan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Bozorova Zulfiya Qurbonovna

O'zbek tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: Bozorovazulfiya@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Bozorova Muxlisa Nuraliyevna

Informatika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 960-10-56
Email: muxlisa@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Botirova Ra'na Xursanovna

Boshlang'ch sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: aBotirovara'no@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan Shabagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Vohidova Gulnoza Abdumamurovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: gulnozk@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Do'smatova Maqsuda Quldoshevna

Texnalogiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: maqsuda@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Seshanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

G'afurova Dilrabo Zokirovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: Dilrabo@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Dushayeva Olesya Leonidovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 951-22-53
Email: olesya@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Jabborova Dilnavoz Akramovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 451-.73-76
Email: dilnavoz@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Jamolova Moxira Muxtorovna

Biologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: moxira@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ziyatov Ibrohim Hasan o'g'li

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 958-96-05
Email: ibrohim@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ibragimova Feruza Xolmaxmatovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: feruza@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Imomova Madina Mirzayevna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: madina@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Imomova Nilufar Mirzayevna

Texnalogiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 342-71-74
Email: nilufar@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ismatoma Tamara To'ychyevna

Ona tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 440-66-54
Email: Ismatovatamara@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Karimova Dilfuza Xo'jamrodovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: dilfuza@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Kontrabayeva Antonina Nurmatovna

Rus tili (rus sinf) fani o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: antonina@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qayumova Zuhra Akmalovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 696-11-20
Email: zuhra@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qayumova Fotima Akmalovna

O'zbek tili o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: fotima@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qudratova Munira Karimovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 563-71-27
Email: munira@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qodirov G'ofur Mahmudovich

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: qodirov@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Quziyeva Nargiza Olimovna

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: nargiza@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Mamadiyorova Muhabbat Tojiyevna

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: muhabbat@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Mamanazarova Kamola Furqat qizi

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: kamola@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Matxalilova Guzal Alisherovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: guzal@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Matxalilova Lola Karimdjanovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 ()
Email: lola@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo