Rahbariyat

Maktabimizning rahbariyat jamoasi

Shuhratova Feruza Shuhratovna

Direktor
Telefon: +998 (90) 720-33-30
Email: Feruzashuhratovna@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Hayitova Hulkar Shermatovna

O'TIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (91) 632-87-74
Email: Hayitovahulkar@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Nazarova Gulsara Mamatmurodovna

BSO'TIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (91) 211-74-47
Email: Nazarovagulsara@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Norov Rinat Rashidovich

O'TIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (90) 608-79-37
Email: Rinatrashidovich@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ahmedova Gulnora Norboboyevna

MMIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (91) 450-02-74
Email: Gulnoranorboboyevna@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Choriyev Nodir Abdishukurovich

MMIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (97) 222-51-05
Email: Choriyevnodir@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Djurayev Nurbek Shamsiddinovich

MMIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (90) 720-66-61
Email: Nurbekdjurayev@23.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanbadan shanbagacha
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo